Menu

Statek Rudobrodego wpadł w zasadzkę i teraz znany pirat pije rum na dnie oceanu. Jego testament został na powierzchni, a jedną z jego części jest mapa, pokazująca lokalizację największego skarbu starego korsarza.

Spadkobiercy pirata rozszyfrowali położenie kryjówki, jednak nie są głupi - wiedzą, że stary Rudobrody nie oddałby swojego bogactwa pierwszemu lepszemu poszukiwaczowi skarbów. Dlatego wyspa, na której ukrył skarb, jest najeżona niebezpieczeństwami. Nie chcąc narażać własnej skóry, w celu wykonania tego zadania wynajęli Was.

Nie każdy jest jednak godzien odzyskać spadek Rudobrodego. W kryjówce pirat zastawił mnóstwo pułapek oraz przygotował ogrom zagadek, by skarb nie dostał się w niepowołane ręce. Śpieszcie się, załoga wrogich piratów jest już w drodze, wasza drużyna ma tylko 60 minut na odnalezienie pirackiego skarbu!

Pokój przeznaczony dla grup od 2-óch do 5-ciu graczy.

 

Złoty znicz zaginął. Jako jedyni widzieliście, w którym kierunku poleciał. Musicie odnaleźć piłeczkę w przeciągu 60 minut lub najbliższy mecz Quidditcha się nie odbędzie.

Wejdźcie do świata magii. Złapcie za różdżki i wyczarujcie sobie drogę do zwycięstwa.

 

Gra przeznaczona dla 2-5 osób.

 

W Grocie Króla Gór

Przebywając w jednej z górskich wiosek zasłyszeliście opowieść o starej kopalni, która została opuszczona przed stu laty z niewyjaśnionych powodów.

Legenda głosi, że górnicy szukający przepięknych kryształów, zbudzili Króla Gór. Równowaga pomiędzy światem zewnętrznym i podziemnym została zachwiana i wiosce groziło wielkie niebezpieczeństwo. By Król mógł na nowo usnąć snem kamiennym, trzeba było na zawsze opuścić kopalnię. Gdy ostatni z górników wyszedł na powierzchnię, żaden z nich nie pamiętał, co tak naprawdę wydarzyło się pod ziemią. Nikt jednak nie odważył się tam wrócić.

Nie wierzycie w legendy, ale opowieść Was zaintrygowała. Pewien zdziwaczały staruszek mieszkający w okolicy twierdzi, że wie, gdzie znajduje się wejście do starej kopalni. Zostaje on Waszym przewodnikiem.

 

Gra przeznaczona od 2 do 4 osób.